Τετάρτη, 8 Μαΐου 2019

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ «ΦΛΩΡΙΝΑ τόπος ζωής μας»

 Ο υποψήφιος Δήμαρχος Βασίλης Γιαννάκης συνοδευόμενος από υποψηφίους Δημοτικούς Συμβούλους κατέθεσε στο πρωτοδικείο Φλώρινας τον συνδυασμό «ΦΛΩΡΙΝΑ τόπος ζωής μας», το Σάββατο 4/5/2019.

 Στην κρίσιμη επιλογή υπάρχει λύση
Ψηφίζουμε  τον συνδυασμό «ΦΛΩΡΙΝΑ τόπος ζωής μας»
 Εμπιστεύομαι για Δήμαρχο τον Βασίλη Γιαννάκη
 Που ξέρει να σε κοιτά στα μάτια και να σου λέει την  αλήθεια

Ο συνδυασμός μας «ΦΛΩΡΙΝΑ τόπος ζωής μας» απαρτίζεται από τους παρακάτω Δημοτικούς Συμβούλους:

               ΕΝΟΤΗΤΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
1.    Αντωνίου Παναγιώτης      
του
Παντελή
2.    Βασιλείου Κωνσταντίνος         
του
Θεοδώρου  
3.    Γιαλαμά Μυροφόρα (Μυρτώ)       
του
Κωνσταντίνου   
4.    Γκουτζίνας Αθανάσιος
του
Γεωργίου
5.    Γρηγοριάδης Νικόλαος     
του
Δημητρίου      
6.    Δαμιανίδου - Παπαδημητρίου Αντιγόνη     
του
Γεωργίου    
7.    Δούμτσης Νικόλαος     
του
Αθανασίου     
8.    Ζαέκης Αντώνιος               
του
Νικολάου 
9.    Θεοφανίδης Δημήτριος         
του
Αθανασίου  
10. Ιωάννου Νικόλαος        
του
Κυριάκου  
11. Καποδίστριας Γεώργιος     
του
Παντελή   
12. Καραμήτσος Αναστάσιος      
του
Πέτρου  
13. Μαραγγός Κωνσταντίνος      
του
Παντελή 
14. Μαυροπούλου  Αργυρώ   
του
Νικολάου 
15. Μαυρουδίου Παντελής (Τέλης)        
του
Χριστοφόρου     
16. Μούλελης Ηλίας                      
του
Βασιλείου 
17. Νώτας Παναγιώτης           
του
Κωνσταντίνου       
18. Παπαδοπούλου Αθηνά    
του
Γεωργίου
19. Παπαϊωάνου Μελπομένη (Μένη)
του
Παύλου
20. Πατσούρη Κωνσταντίνα        
του
Γεωργίου
21. Ρεπάτσης Νικόλαος   
του
Χαράλαμπου
22. Ρωμανίδου Ευθυμία           
του
Σωτηρίου
23. Σακαλή Δέσποινα
του
Γεωργίου
24. Σαμπαλής Αθανάσιος 
του
Παντελή
25. Σταύρου - Λιθοξοϊδου Αικατερίνη
του
Ηλία
26. Τζώτζης Ιωάννης             
του
Ευάγγελου
27. Τοπάλτσης Μιχάλης             
του
Κωνσταντίνου
28. Φουδούλη-Τζώτζη Σοφία     
του
Γεωργίου
29. Χατζητιμοθέου Βασίλειος
του
Κωνσταντίνου
30. Χάτζιος Μηχαήλ        
του
Ευαγγέλου
                                 Ενότητα Κλεινών
1.   Ηλιάδης Δημήτριος
 του
Ιωάννη
2.    Παλικρούση Μαργαρίτα
 του
Παύλου
3.    Πετίδου Θεοδώρα
 του
Γεωργίου 
4.    Σίκος Νικήτας
 του
Ηλία
5.    Τσαντέφσκη Ελένη
 του
Παντελή 



                               Ενότητα Μελίτης
1.    Γώγος Κυριάκος
 του
Χρήστου
2.    Κοσμίδου Γεωργία
 του
Θεοδώρου
3.    Κωτσοπούλου Κυριακή                                
 του
Πέτρου 
4.    Μπίσιος Τραϊανός
 του
Γεωργίου
5.    Πέδιας Χρήστος
 του
Πέτρου
6.    Σακουλέβας  Κωνσταντίνος
 του
Ζήση
7.    Σουμπάση Αντωνία
 του
Ηλία
8.    Τζώτζη Μαίρη
 του
Δημητρίου
9.    Τσάκρη Μαρία
 του
Παναγιώτη



                              Ενότητα Περάσματος
1.    Κωνσταντινίδης Νικόλαος
 του
Ιωάννη 
2.    Μαβίδης Παναγιώτης
 του
Χαράλαμπου
3.    Ματαμαδιώτου Φανή
 του
Αναστασίου
4.    Παπαδημητρίου Αιμίλιος
 του
Σταύρου
5.    Στεργίου Σουζάνα
 του
Γεωργίου
6.    Τριανταφυλλίδης Κωνσταντίνος
 του
Αλεξάνδρου

                     
 Από το γραφείο τύπου του συνδυασμού
«ΦΛΩΡΙΝΑ, τόπος ζωής μας»

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου