Τετάρτη, 31 Οκτωβρίου 2018

Πρόγραμμα Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 3 & 4/11/2018


Πρόγραμμα Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 3 & 4/11/2018

 Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων
ποδοσφαίρου Α’ και Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 3 & 4/11/2018:

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/11/2018

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΦΙΛΩΤΑ
3:00μμ
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ
3:00μμ
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ
Δ.Γ. ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ
3:00μμ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ
Δ.Γ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ
3:00μμ
Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ.Γ. ΙΤΕΑΣ
3:00μμ
ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 4/11/2018

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΣΙΤΑΡΙΑΣ
3:00μμ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ
Δ.Γ. ΛΟΦΩΝ
3:00μμ
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ
Δ.Γ. ΚΕΛΛΗΣ
3:00μμ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ
Δ.Γ. ΚΟΛΧΙΚΗΣ
3:00μμ
ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ.Γ. Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ
3:00μμ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ
Δ.Γ. ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ
3:00μμ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ
Δ.Γ. ΛΕΥΚΩΝΑΣ
3:00μμ
ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ
Η αρχή που εκδίδει το πρόγραμμα των αγώνων δεν φέρει καμμία ευθύνη για οτιδήποτε συμβεί στη διάρκεια διεξαγωγής τους.
ΠΡΟΣΟΧΗ. Τα γηπεδούχα σωματεία καλούνται για την έκδοση άδειας αγώνων για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων σύμφωνα με όσα προβλέπονται από τον ΚΑΠ και την Προκήρυξη και να μεριμνήσουν για τα μέτρα τάξης και πρώτων βοηθειών.
Σε περίπτωση αναβολής αγώνος για οποιονδήποτε λόγο, αυτός θα διεξαχθεί την Τετάρτη 7/11/2018 και ώρα 3:00μμ χωρίς άλλη ειδοποίηση.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α’ ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ:

ΟΜΑΔΑ
ΒΑΘ.
ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ
18
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
12
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ
12
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
9
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ
7
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ
6
ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ
6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ
5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ
4
ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ
4
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β’ ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ (1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ):

ΟΜΑΔΑ
ΒΑΘ.
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ
12
ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ
9
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ
6
ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠ.
6
ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ
6
ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ
3
ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ
0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β’ ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ (2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ):

ΟΜΑΔΑ
ΒΑΘ.
ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ
12
ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ
9
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ
6
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
3
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ
3
Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ
3

ΦΩΤΟ: ΠΑΣ Φλώρινα

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου